SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
610 903 €
(8 854 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
69 m²
Via Campione, Biss'one

spavaća sobaatypical
stan69 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartamento 2.5 locali con terrazza vista lago a Bissone, in una residenza con piscina e darsena privata, edificata direttamente sulle rive del lago....

Ostalo
Dob ponude: 40dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Via Campione, Biss'one
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu