SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 908 048 €
(14 791 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
129 m²
Via Arogno, Biss'one

spavaća sobaatypical
stan129 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

6816 Bissone, Via Campione 26 Region: Lugano / MendrisioWohnfläche: ca. 129 m2Terrasse: ca. 52 m2Etagen: DachgeschossBaujahr: 2008Zustand: sehr gutZwe...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Via Arogno, Biss'one
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Slični oglasi

Slično u inozemstvu