SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
294 797 €
(5 562 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
53 m²
Via A. Giovannini, Biasca

spavaća sobaatypical
stan53 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In questa elegante palazzina di soli 3 piani, al piano attico, proponiamo un ampio e spazioso bilocale rinnovato nel 2015 e regolarmente affittato. L'...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Via A. Giovannini, Biasca
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ImmoSky AG - Ticino

Slični oglasi

Slično u inozemstvu