SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 463 067 €
(9 754 € / m²)
Prodaja
6+
1
150 m²
Rue de Jallet, Bercher

spavaća soba6+
stan150 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Dans le village de Bercher : à 40 min. de Lausanne sur ligne du train LEB « Lausanne-Echallens-Bercher ».

Le rêve pour une famille : collèges prima...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rue de Jallet, Bercher
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Reference 5 Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu