SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
677 005 €
(9 672 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Bellinzona

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Posizione: Situata in una posizione strategica, la Residenza Leali si trova a Bellinzona, in un contesto esclusivo. La sua posizione, adiacente un'are...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Bellinzona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Immobiliare a Lugano

Slični oglasi

Slično u inozemstvu