SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 698 926 €
(9 491 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
179 m²
General Guisan-Strasse, Basel

spavaća sobaatypical
stan179 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Geräumige Maisonette-Dachwohnung im GotthelfquartierDiese stilvolle 4.5-Zimmerwohnung befindet sich an bevorzugter Wohnlage im Basler Gotthelfquartier...

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

General Guisan-Strasse, Basel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu