SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
431 932 €
(14 894 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
29 m²
Mauerstrasse, Basel

spavaća sobaatypical
stan29 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

An begehrter Lage in unmittelbarer Nähe zum Rhein präsentiert sich diese charmante 1.5-Zimmerwohnung als attraktive Kaufgelegenheit – sowohl für Eigen...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Mauerstrasse, Basel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

secrethomes ag

Slični oglasi

Slično u inozemstvu