SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
431 412 €
(14 876 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
29 m²
Bärenfelserstrasse, Basel

spavaća sobaatypical
stan29 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

An begehrter Lage in unmittelbarer Nähe zum Rhein präsentiert sich diese charmante 1.5-Zimmerwohnung als attraktive Kaufgelegenheit – sowohl für Eigen...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Bärenfelserstrasse, Basel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

secrethomes ag

Slični oglasi

Slično u inozemstvu