SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
907 301 €
(6 771 € / m²)
Prodaja
6+
1
134 m²
Pilgerstrasse, Baden

spavaća soba6+
stan134 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Raum für Ideen - Maisonette-Wohnung mit Charakter und PotenzialAn ruhiger, familienfreundlicher Lage in Baden-Dättwil erwartet Sie diese charmante 5 1...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Pilgerstrasse, Baden
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Zehnder Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu