SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 249 488 €
(6 903 € / m²)
Prodaja
6+
1
181 m²
Dorfstrasse, Bachenbülach

spavaća soba6+
stan181 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese besondere Maisonettewohnung bietet ein einzigartiges Wohngefühl auf zwei Ebenen mit viel Raum und Charakter. Die spannende Architektur und die d...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Dorfstrasse, Bachenbülach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Immobilien in Eglisau

Slični oglasi

Slično u inozemstvu