SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
348 900 €
(4 307 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
81 m²
Route de Luc, Ayent

spavaća sobaatypical
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au 2? étage d'un charmant immeuble de caractère, ce très joli appartement de 3,5 pièces bénéficie d'une exposition plein sud, lui offrant une be...

Ostalo
Dob ponude: 128dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Route de Luc, Ayent
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

EXPERIMMO Conseils SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu