SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
534 253 €
(5 871 € / m²)
Prodaja
3
1
91 m²
Mattweg, Arlesheim

spavaća soba3
stan91 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Die Eigentumswohnung W11 bildet Bestandteil des Doppeleinfamilienhauses Mattweg 157 und 159 mit 16 Eigentumswohnungen und einer unterirdischen Einste...

Ostalo
Dob ponude: 282dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Mattweg, Arlesheim
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Futuro Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu