SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
824 340 €
(6 152 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
134 m²
Rue des Esserts, Ardon

spavaća sobaatypical
stan134 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PLUS QUE 3 APPARTEMENTS DISPONIBLES SUR UN TOTAL DE 8 Magnifique attique de 4,5 pièces avec une grande terrasse - LIVRAISON COURANT 2027Venez découvr...

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rue des Esserts, Ardon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Follonier FM SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu