SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 222 978 €
(13 589 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
90 m²
Wegastrasse, Allschwil

spavaća sobaatypical
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Modernes Wohnen mit stilvollem Aussenbereich – Wohnen auf hohem Niveau im 1. ObergeschossDiese hochwertige 3.5‑Zimmer‑Wohnung im 1. Obergeschoss (W4) ...

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Wegastrasse, Allschwil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Hueter Invest

Slični oglasi

Slično u inozemstvu