SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 196 744 €
(10 406 € / m²)
Prodaja
6+
1
115 m²
Mühlemattweg, Allschwil

spavaća soba6+
stan115 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Maisonette-Dachwohnung mit drei Balkonen und eigenem GartenanteilDiese besondere Maisonette-Dachwohnung in einem kleinen Mehrfamilienhaus mit nur vier...

Ostalo
Dob ponude: 68dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Mühlemattweg, Allschwil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Neho

Slični oglasi

Slično u inozemstvu