SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
653 530 €
(5 683 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
115 m²
Rue du Molage, Aigle

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce magnifique appartement de 4,5 pièces idéalement situé à Aigle, offrant un cadre de vie agréable à proximité immédiate du centre, de la ga...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue du Molage, Aigle
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Homewell SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu