SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 379 986 €
(7 841 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
176 m²
Bahnhofstrasse, Aesch

spavaća sobaatypical
stan176 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Eine Wohnung, die mit Weite überrascht: Schon beim Eintreten öffnet sich ein luftiger Grundriss, der die Räume ineinander fliessen lässt. Die moderne ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Bahnhofstrasse, Aesch
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PREMIUM HOMES AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu