SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 000 €
(1 374 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
115 m²
PLAÇA DE JOVELLAR, Vinaròs

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

115 m² Apartment with Potential in the Heart of Vinaròs

Discover this apartment in Plaza Jovellar, perfect as a renovation project to turn it into yo...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

PLAÇA DE JOVELLAR, Vinaròs
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu