SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
193 000 €
(1 636 € / m²)
Prodaja
4
2+
118 m²
CALLE LLEVANT, Vilamalla

spavaća soba4
stan118 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

¡Tenemos en exclusiva un piso para ti! Disponemos de un piso en edificio residencial que puedes adquirir en propiedad, muy bien distribuido y con dis...

Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 71dana

Lokaliteti

CALLE LLEVANT, Vilamalla
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Les Santes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu