SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
265 000 €
(2 345 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
113 m²
Avenida La Alcazaba, Vera

spavaća sobaatypical
stan113 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Vera, this residential complex offers a selection of 36 homes designed to meet the most demanding needs. The offer inc...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenida La Alcazaba, Vera
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Carina BEERENS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu