Popis ponuda
15
15
15
1 200 000 €
(7 229 € / m²)
Prodaja
3
2+
166 m²
Plaça de la Mare de Déu, València
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
166 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Precio: 1.200.000 166 m² construidos Plaza de garaje incluida
Exclusiva oportunidad en el corazón de Valencia: se vende una magnífica vivienda de 16...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Zasebna kuhinja
Tuš kabina
Prirodno svjetlo
Nakon renovacije
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
84dana
Ažurirano:
78dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Plaça de la Mare de Déu, València
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
CENTURY 21 Liberty Home
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
CENTURY 21 Liberty Home