Popis ponuda
28
28
28
189 000 €
(4 725 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
AVENIDA ESPAÑA (DE), Torrox
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
40 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
✨ Brand New Studio Apartment in Torrox Costa – Valencia Building ✨
Located in the exclusive Valencia Building in Torrox Costa, this modern, brand-new...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Vrsta zgrade:
Ostalo
Oprema:
Ostalo
Dob ponude:
83dana
Ažurirano:
40dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
AVENIDA ESPAÑA (DE), Torrox
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.