SUPA24
245 000 €
(2 526 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
CARRETERA N-332, Torrevieja

spavaća soba3
stan97 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover the privilege of living overlooking the Mediterranean in this spectacular duplex situated right on the beachfront at La Veleta, Torrevieja's ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

CARRETERA N-332, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu