SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
145 000 €
(2 339 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Calle Salinero, Torrevieja

spavaća soba2
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Penthouse near the center of Torrevieja, with its own wonderful roof terrace, where you can enjoy the sun all day long! This spacious apartment has a...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Calle Salinero, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu