SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
285 000 €
(2 317 € / m²)
Prodaja
4
2+
123 m²
Calle Concepción, Torrevieja

spavaća soba4
stan123 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bedrooms: 4, Bathrooms: 2, Apartment in Torrevieja, Alicante, Spain

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Calle Concepción, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu