SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
285 000 €
(2 522 € / m²)
Prodaja
3
2+
113 m²
Calle Dublin, Torrevieja

spavaća soba3
stan113 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Corner penthouse, South-facing, Avda Paris, Torrevieja (Residencial Portico). 113 m2 featuring 3 bedrooms, 2 bathrooms, separate kitchen, living-dinin...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Calle Dublin, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu