SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
299 000 €
(2 903 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
Calle Ramón Gallud, Torrevieja

spavaća soba2
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Torrevieja, this exclusive collection of 11 properties offers a perfect blend of comfort and style. With options for a...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Calle Ramón Gallud, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu