SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
334 000 €
(3 151 € / m²)
Prodaja
2
2+
106 m²
Calle Carmen, Torrevieja

spavaća soba2
stan106 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Translated to English: Presentamos este encantador apartamento en planta baja situado entre las zonas de La Torreta y El Chaparral, una ubicación tran...

Ostalo
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Calle Carmen, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu