SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
259 000 €
(3 500 € / m²)
Prodaja
2
2+
74 m²
Calle Calpe, Torrevieja

spavaća soba2
stan74 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Located in the charming town of Torrevieja, these bungalows offer an ideal setting for those seeking a comfortable and modern home. With a total of 26...

Ostalo
Dob ponude: 28dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Calpe, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu