SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
291 596 €
(4 107 € / m²)
Prodaja
3
2+
71 m²
Calle Zoa, Torrevieja

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanje
podrumNe
terasaDa

Opis

BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji. Deweloperskie apartamenty w sercu miasta Torrevieja, wybrzeże Costa Blanca, Alicante, Hiszpania. Inwestycj...

Kat:
1. kat od 4
Dob ponude: 41dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Calle Zoa, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BESTATE Wrocław

Agnieszka Renner.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu