SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
259 900 €
(3 332 € / m²)
Prodaja
2
2+
78 m²
Calle Txacolina, Torrevieja

spavaća soba2
stan78 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this beautiful, move-in-ready ground-floor apartment located in the popular Punta Prima, within walking distance of the beach, lively bars, r...

Ostalo
Dob ponude: 37dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Txacolina, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu