SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
306 055 €
(4 936 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

^ Czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania...

Centralni daljinski upravljač
Dob ponude: 53dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dobra Oferta Pro

Andrzej Gołębiewski

Slični oglasi

Slično u inozemstvu