SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
169 900 €
(2 327 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
Calle Almudena, Torrevieja

spavaća soba2
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2-bedroom apartment with a terrace and side sea views in Torrevieja Just 100 meters from the sea, in the sought-after Playa del Cura neighborhood, lie...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Calle Almudena, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu