SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
239 000 €
(2 598 € / m²)
Prodaja
3
1
92 m²
Calle Concordia, Torrevieja

spavaća soba3
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ Renovated Penthouse Just 250 Meters from Playa del Cura – Torrevieja We present this spectacular top-floor apartment, completely renovated with high...

Ostalo
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Calle Concordia, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu