SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
139 000 €
(3 390 € / m²)
Prodaja
1
1
41 m²
Calle La Sagra, Torrevieja

spavaća soba1
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this charming top-floor apartment in Los Altos, part of a complex with a communal swimming pool. Situated in one of the most sought-after are...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Calle La Sagra, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu