SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
233 300 €
(3 030 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Paseo de la Brisa, Torrevieja

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this charming apartment in the exclusive area of Cabo Cervera, Torrevieja, just 100 metres from the sea. With a constructed area of 77 m2 (70...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Paseo de la Brisa, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu