SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
410 000 €
(3 832 € / m²)
Prodaja
3
2+
107 m²
Calle Beniel, Torrevieja

spavaća soba3
stan107 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Stylish Residential Building 60 m away from El Acequion Beach at Torrevieja 23 Functional Homes with a selection of 1, 2 and 3 bedroom apartments, an...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Calle Beniel, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu