SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
595 000 €
(7 933 € / m²)
Prodaja
3
2+
75 m²
Calle Ciprés, Torrevieja

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة مكونة من 4 غرف نوم مع غرفتي معيشة وإطلالة على البحر في لا ماتا
يقع هذا المشروع السكني البوتيكي في لا ماتا، إحدى أكثر المناطق المرغوبة في تور...

Ostalo
Dob ponude: 420dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

Calle Ciprés, Torrevieja
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu