Popis ponuda
12
12
12
1 100 000 €
(12 500 € / m²)
Prodaja
3
1
88 m²
Calle de la Cordera, Torremolinos
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
88 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
EXCLUSIVOS ÁTICOS DE OBRA NUEVA CON VISTAS AL MAR EN MONTEMAR
Descubre una exclusiva promoción de obra nueva en Montemar, donde el diseño, la ubicaci...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Terasa
Pogled
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
30dana
Ažurirano:
30dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Calle de la Cordera, Torremolinos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.