SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 150 000 €
(4 873 € / m²)
Prodaja
5
2+
236 m²
Carrer d'Antoni Roig, Torredembarra

spavaća soba5
stan236 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Luxury two-storey residence, a property that redefines seaside living. Fully renovated to the highest standards, this residence is part of an exclusiv...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakDrveni podKuhinjski aparatiNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Carrer d'Antoni Roig, Torredembarra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KLC Inmobiliaria

Slični oglasi

Slično u inozemstvu