SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
259 000 €
(3 238 € / m²)
Prodaja
3
2+
80 m²
Calle Copérnico, Torre Pacheco

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to Rainbow Your Place in Roldán! The home you always dreamed ofWe invite you to discover this exciting residential project that combines moder...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Calle Copérnico, Torre Pacheco
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu