Popis ponuda
34
34
34
183 000 €
(2 080 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
Carrer de Roger de Llúria, Tordera
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
88 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartment For sell in Tordera in Barcelona
SAFTI Inmobiliaria les presenta en exclusiva este magnifico piso en Tordera.
Disfruta de este luminoso pi...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
80dana
Ažurirano:
80dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Carrer de Roger de Llúria, Tordera
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
1001 PORTALES
Manuel Alberto FERNÁNDEZ
Prikaži e-poštu
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
1001 PORTALES