SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
143 000 €
(1 882 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Camí de l'Ermita, Tarragona

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Komplett renovierte Wohnung + private 20m² Garage im Preis inbegriffen | La Floresta Tarragona

Komplett renovierte Wohnung in La Floresta zu verkauf...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Camí de l'Ermita, Tarragona
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu