SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
595 000 €
(8 151 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
Carrer d'Antoni Gaudí, Sitges

spavaća soba2
stan73 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

DUPLEX-WOHNUNG MIT PRIVATER TERRASSE IM HERZEN VON SITGES

In einer ruhigen Straße im Zentrum von Sitges, nur wenige Schritte vom Meer entfernt und um...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Carrer d'Antoni Gaudí, Sitges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

iad España

Slični oglasi

Slično u inozemstvu