SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 450 000 €
(9 477 € / m²)
Prodaja
5
2+
153 m²
Carrer de Joaquim Espalter, Sitges

spavaća soba5
stan153 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

There are apartments by the sea. And then there is this one.
Situated directly opposite the Passeig Marítim of Sitges, with the Mediterranean opening ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Carrer de Joaquim Espalter, Sitges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Côté Mer

Slični oglasi

Slično u inozemstvu