SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
335 000 €
(5 583 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Carrer de Joaquim Espalter, Sitges

spavaća soba2
stan60 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

شقة مشرقة على بُعد خطوات من الشاطئ في سيتجيس، برشلونة
تقع هذه الشقة الأنيقة والواسعة في سيتجيس، إحدى أشهر المدن الساحلية في برشلونة. تشتهر سيتجيس بأجو...

Ostalo
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Carrer de Joaquim Espalter, Sitges
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Spain Homes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu