SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
445 000 €
(4 450 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Calle Virgen del Refugio, Sevilla

spavaća soba2
stan100 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Descubre este magnífico piso exterior ubicado en la cuarta planta de un edificio con ascensor, completamente reformado y listo para entrar a vivir. Si...

Ostalo
Dob ponude: 43dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Calle Virgen del Refugio, Sevilla
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REALTYART INMOBILIARIA SEVILLA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu