SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
184 000 €
(2 486 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Calle León X, Sevilla

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

¡Magnífica oportunidad en zona Parlamento!Presentamos esta vivienda de 3 dormitorios, amplio salón-comedor, cocina independiente y baño. Lista para en...

Ostalo
Dob ponude: 337dana
Ažurirano: 337dana

Lokaliteti

Calle León X, Sevilla
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Inmobiliaria Sevilla 2000

Slični oglasi

Slično u inozemstvu