SUPA24
Dnevni boravak
Kuća i okolina
Dnevni boravak
338 000 €
(2 864 € / m²)
Prodaja
4
2+
118 m²
Carrer Alacant, Santa Pola

spavaća soba4
stan118 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

شقق أنيقة مكونة من غرفتي نوم و3 غرف نوم بالقرب من وسائل الراحة والشاطئ في سانتا بولا كوستا بلانكا
تقع الشقق في منطقة سانتا بولا في مقاطعة أليكانتي على...

Ostalo
Dob ponude: 490dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Carrer Alacant, Santa Pola
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TEKCE Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu