SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
121 000 €
(1 186 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
CAMINO CONCEPCION (A LA), Santa Brígida

spavaća soba3
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A la venta fantástico y luminoso piso con excelentes vistas a la montaña. La tranquilidad y el descanso son algunas de las características que hacen ...

Ostalo
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 493dana

Lokaliteti

CAMINO CONCEPCION (A LA), Santa Brígida
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CENTURY 21 Capital Lpa

Slični oglasi

Slično u inozemstvu